New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

[Організатори]

fcewfewfcwef

КОАЛІЦІЯ «ЗА ДЕТІНІЗАЦІЮ ЕКОНОМІКИ» — це об‘єднання бізнесу та громадських організацій, що вирішили спільними зусиллями добиватися прийняття необхідних країні змін через реалізацію завдань, зазначених у Меморандумі

www.bc-ua.org    www.facebook.com

Головною метою Коаліції є створення інвестиційно привабливих умов для бізнесу, при яких в Україні буде створено значну кількість нових робочих місць і зростання ВВП України суттєво прискориться. Наші ціль — збільшення інвестицій в країну та стимулювання бізнесу до детінізації, зменшення дискреції та ліквідація корупційних можливостей для представників органів влади.
У 2016 році Меморандум Коаліції «За Детінізацію Економіки» підтримали 25 бізнес-асоціацій — Активісти коаліції підтримувала закон про внесення змін до Податкового кодексу України №5368 (прийнятий ВРУ) та законопроект 4117 (запровадження системи роботи он-лайн РРО, смартфони у якості касових апаратів) як інструмент лібералізації системи касових апаратів) – проголосований у першому читанні ВРУ.

Коаліція «За ліберальну податкову реформу» утворена в березні 2016 з метою підтримки реформування податкової системи України.

Сайт Коаліції www.taxreformua.wordpress.com, група у ФБ: www.fb.com

В рамках коаліції підприємці та їх об’єднання співпрацюють між собою та з експертним середовищем, насамперед експертами групи «Податкова реформа» Реанімаційного пакету реформ. Діяльність коаліції засновується на роботах, виконаних учасниками в різних форматах протягом 2014-2015. Меморандум про створення Коаліції визначає такі основні цілі: спрощення адміністрування, боротьба з корупцією, зниження податкового навантаження. Станом на березень 2017 до Коаліції входять 15 асоціацій та індивідуальні учасники. Члени коаліції підтримали реформи, які вже впроваджуються на підставі Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» (від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII), а також інші реформи, які ще мають відбутись, зокрема – заміна податку на прибуток податком на виведений капітал, реформа оподаткування майна, детінізація імпорту і торгівлі та інші.

fcwcefw
fd4wf4wfc

Бізнес-коаліція «Громадська платформа «Податки для економічної свободи»

Бізнес-коаліція «Громадська платформа «Податки для економічної свободи» утворена у першій половині 2016 року. У кінці цього року до її складу входять 24 бізнес-обєднання із загальною кількістю підприємств-учасників більше 8 500. Головним своїм завданням учасники Платформи вважають розробку необхідних бізнесу змін у податковій системі і консолідацію зусиль підприємців на підтримку впровадження цих змін. Інформацію про діяльність Платформи міститься у відкритій групі «Податки для економічної свободи» в мережі Facebook.

Реанімаційний Пакет Реформ – найбільша коаліція провідних громадських організацій та експертів України, які об’єдналися заради просування та імплементації реформ в Україні.

www.rpr.org.ua

РПР функціонує як координаційний центр для 72-х неурядових організацій та 23 експертних груп, котрі розробляють, просувають і контролюють реалізацію реформ. І кількість учасників платформи постійно зростає. Щоби десятки громадських організацій могли спільно і ефективно працювати, ми розробили Хартію РПР. Це – правила, які регулюють діяльність самої платформи, а також внутрішні відносини та управління між учасниками коаліції. Наше стратегічне завдання – консолідувати зусилля громадськості, зробити її суб’єктом творення політики, просувати та контролювати впровадження реформ, а також пояснювати ці трансформації українському суспільству та міжнародній спільноті.

wf4rf4wfwf
var1

Всеукраїнська Аграрна Рада

uacouncil.org

 ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» (ВАР) є добровільним, неурядовим об’єднанням, створеним на основі єдності інтересів для спільної реалізації його членами своїх прав і свобод та захисту своїх законних соціальних та економічних інтересів. Наша мета: представництво та захист інтересів членів спілки, підвищення рівня ведення сільського господарства країни до рівня розвитку агарного комплексу провідних європейських країн. Сьогодні ГС «ВАР» є одним із ініціаторів активного об’єднання сільськогосподарських виробників. Наразі ГС «ВАР» здійснює законодавчу підтримку АПК, лобіює інтереси аграріїв, інформує про зміни в законодавстві, політиці та на ринку, проводить зустрічі зацікавлених сторін по усій території Україні.